КМА - Варна
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Постави (14) пред името си в интернет - skype, icq

2 posters

Go down

Постави (14) пред името си в интернет - skype, icq Empty Постави (14) пред името си в интернет - skype, icq

Писане by арх.Калина Митева-Павловa Пон 12 Яну 2009, 10:12 pm

"Постави (14) пред името си в интернет - skype, icq и др. в знак на солидарност с националния протест срещу мафията, бедността, корупцията и политическата некадърност. Ела на 14 януари в 11,00 часа пред Народното събрание. Препрати това съобщение до всичките си приятели".
От седмици наред подобни текстове агитират из форумите под мотото "Да изметем боклука!".

"Години наред живеем в най-бедната и корумпирана страна в Европа и дори след 2 години членство в ЕС не е възприета нито една европейска практика. Няма да търпим безнаказано да избиват колегите, приятелите и надеждата ни. Няма да живеем в страх. Години наред живеем на дъното, живеем в страната на мафията, беззаконието и амнезията. Писна ни! Да покажем на политиците ни, че ни пука, че не спим и че няма да ги търпим”, пише още в текста на протестиращите."


Последната промяна е направена от арх. Калина Павлова на Вто 13 Яну 2009, 11:50 pm; мнението е било променяно общо 1 път

арх.Калина Митева-Павловa

Брой мнения : 854
Location : Varna
Registration date : 03.12.2007

Върнете се в началото Go down

Постави (14) пред името си в интернет - skype, icq Empty Дали не трябва да спретнем и нещо във Варна?

Писане by арх.Калина Митева-Павловa Пон 12 Яну 2009, 10:17 pm

Дали не трябва да спретнем и нещо във Варна?
Явно някой вече се е сетил:


http://vasil.elliott-wave.info/2008/12/298/comment-page-1
Аз съм от Варна и с нетърпение чакам 14, за да съм пред съда във Варна, 11 часа… Не мога да разбера, защо студентските съвети не искат да участват… Аз съм част на СС на ТУ-Варна и искам, има и други колеги които искат, но Председателите сами си преценяват какво да правят. Корубцията действа много силно в Студентските Съвети на всички университети на България. Аз съм там! В колко часа ми е въпроса? 11? Там съм и ще извикам колкото мога повече приятели!


Последната промяна е направена от арх. Калина Павлова на Пон 12 Яну 2009, 11:24 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти

арх.Калина Митева-Павловa

Брой мнения : 854
Location : Varna
Registration date : 03.12.2007

Върнете се в началото Go down

Постави (14) пред името си в интернет - skype, icq Empty Да се наречем дами и господа, а не роби.

Писане by арх.Калина Митева-Павловa Пон 12 Яну 2009, 10:21 pm

http://www.dnes.bg/article.php?id=63814

Уважаеми “дами и господа”, не може да се избяга от този филм с мирни протестиSmile Изобщо не им пука, ще отлагат, ще водят преговори, ще пълнят медиите с интервюта…и сте го гледали този сценарий. Да сте чували за корумпиран румънски или арменски политик? Не, защото с тях не се отнесоха с “мирни средства” когато трябваше. Не ви каня на война, неSmile Само не бъдете наивни, защото емоциите на масите се управляват лесно, особено когато са принизени до животинското ниво на оцеляване. Глад, бедност и затвор за всички нагушени политици, псевдобизнесмени-крадци и останалия боклук. Тогава ще можем да се наречем дами и господа, сега сме роби.

арх.Калина Митева-Павловa

Брой мнения : 854
Location : Varna
Registration date : 03.12.2007

Върнете се в началото Go down

Постави (14) пред името си в интернет - skype, icq Empty Re: Постави (14) пред името си в интернет - skype, icq

Писане by Velvetlight Вто 13 Яну 2009, 10:39 am

арх. Калина Павлова написа:Дали не трябва да спретнем и нещо във Варна?
Явно някой вече се е сетил:


http://vasil.elliott-wave.info/2008/12/298/comment-page-1
Аз съм от Варна и с нетърпение чакам 14, за да съм пред съда във Варна, 11 часа… Не мога да разбера, защо студентските съвети не искат да участват… Аз съм част на СС на ТУ-Варна и искам, има и други колеги които искат, но Председателите сами си преценяват какво да правят. Корубцията действа много силно в Студентските Съвети на всички университети на България. Аз съм там! В колко часа ми е въпроса? 11? Там съм и ще извикам колкото мога повече приятели!

Аз уча в ТУ-Варна и добре виждам какво се случва в този университет. Убедена съм, че картинката се повтаря и в другите университети.
Относно протеста - с "удоволствие" ще присъствам, за да покажа, че съм част от тази идея, но... дълбоко в мен няма надежда, че нещо в тази държава ще се промени. Ако се промени, то мисля, че ще е към още по-лошо. Sad Лъжи, грабежи, корупция? Всичко е поправимо, само едно нещо никога не би се променило - съзнанието на българина, което с годините става все "по-извратено", с извинение за грубия, но смятам точен израз. Mad

Velvetlight

Брой мнения : 3
Registration date : 20.10.2008

Върнете се в началото Go down

Постави (14) пред името си в интернет - skype, icq Empty Re: Постави (14) пред името си в интернет - skype, icq

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите