КМА - Варна
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Отправено питане и очакване на отговор относно ОУП Варна

Go down

Отправено питане и очакване на отговор относно ОУП Варна Empty Отправено питане и очакване на отговор относно ОУП Варна

Писане by арх.Калина Митева-Павловa Пон 27 Окт 2008, 12:58 pm

http://vlastta.com/nivo1.php?id1=&id2=&id3=1604&table=analizi&sluchai=1

Съзнателният отказ на Борислав Гуцанов да изпълнява задълженията си, като Председател на Общинския съвет, явно е довел неговите колеги общински съветници до идеята и на него писмено да му отправят питания.

Цитираме:

„Питане до Председателя на Общински съвет - Варна

Уважаеми господин Гуцанов,

Във връзка с приемането от Общинския съвет на представения за обсъждане Общ устройствен план на Варна, Вие публично, тук в залата обещахте планът бъде даден във варианта без сгрешените схеми. Въпреки, че неколкократно говорих с Вас и Вашите сътрудници да получа копие от поправения план, все още не съм получил такова копие. Писменото ми искане за това също не бе уважено.

I. Във връзка с това Ви моля да изясните на мен и на гражданите на Варна кога ОУП ще бъде предоставен за публично обсъждане, мнения и възражения?

II. Кога аз, като общински съветник ще получа исканата информация за:

1. Заданието за възлагане на проекта.
2. Списък с имената на специалистите включени в колектива започнал работа по ОУП и евентуалните му промени до предаването на плана в община Варна.
3. Копия на предоставения за обсъждане пред Общински съвет Варна план и обяснителна записка. Следващи копия на плана и записката, ако има такива, получени впоследствие. Ако са само отделни поправки, моля да се предоставят само извършените поправки.
4. Копие от договора за изработка на проекта.
5. На каква стойност за изработка е сключен договора и има ли допълнителни плащания по него. Ако има, кога са извършвани и на каква стойност и с какъв акт на Общинския съвет?


Данчо Симеонов”

арх.Калина Митева-Павловa

Брой мнения : 854
Location : Varna
Registration date : 03.12.2007

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите